KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12419176

nr 1241 9176

Gunnar Zetterström

(1902-1965), Sverige

Oljemålning, Riddarholmen, signerad. Olja på pannå, 21x29

Gunnar Zetterström, född 1902 i Stockholm, död 1965, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:27:14

Gunnar Zetterström

Läs mer om Gunnar Zetterström