KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12419176
nr 1241 9176
Gunnar Zetterström
(1902-1965), Sverige
Oljemålning, Riddarholmen, signerad. Olja på pannå, 21x29
Gunnar Zetterström, född 1902 i Stockholm, död 1965, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:27:14
100 kr
150 kr
250 kr
400 kr
Gunnar Zetterström
Läs mer om Gunnar Zetterström